Walne Spotkania Biznesowego Klubu Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu to czas kiedy przypominamy ideę stowarzyszenia, ustalamy plany jego rozwoju i wyznaczamy cele. Październikowe spotkanie miało na celu ukazanie możliwości wspólnego inwestowania w projekty biznesowe.

Moim planem na przyszły rozwój funkcjonowania BKA jest doprowadzenie do sytuacji, w której część spotkań z przedsiębiorczymi absolwentami kończy się możliwością zainwestowania w ich przedsięwzięcia – mówi Bartłomiej Postek, prezes stowarzyszenia

Żeby to miało miejsce, Biznesowy Klub Absolwenta potrzebuje jeszcze szerszej społeczności – nowych członków z ciekawymi pomysłami na biznes.

W kolejnej części spotkania Marcel Rowiński opowiedział o firmie Crowdway, zajmującej się crowdfundingiem udziałowym, która pomaga inwestować mniejsze kwoty w spółki z dużym potencjałem.

Spotkanie odbyło się w ramach cyklicznych spotkań z inspirującymi i przedsiębiorczymi absolwentami UE, organizowanych przez Biznesowy Klub Absolwenta Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
Chcesz wziąć udział w naszych spotkaniach?
>>Wypełnij wniosek członkowski. <<