O klubie

Biznesowy Klub Absolwentów zrzesza osoby, które studiowały na wrocławskim Uniwersytecie Ekonomicznym.

Do Klubu przynależą również byli studenci Wyższej Szkole Handlowej, Wyższej Szkole Ekonomicznej oraz Akademii Ekonomicznej.

Członkami klubu są młodzi biznesmeni, którzy posiadają własną firmę, osoby piastujące stanowiska kierownicze w małych i średnich przedsiębiorstwach lub będące wykwalifikowanymi specjalistami różnych dziedzin.

Poprzez aktywność społeczną pragną dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu Biznesowy Klub Absolwentów oddziałuje na społeczność akademicką, wspiera studenckie oraz uczelniane inicjatywy. Pomaga również Uczelni w tworzeniu pozytywnego wizerunku oraz budować wzajemne relacje biznesowe.

Misja klubu

Misją Klubu jest nawiązywanie relacji biznesowych między absolwentami UEW oraz wpływanie na rozwój społeczności studenckiej i akademickiej oraz samej Uczelni.

Wizja klubu

Biznesowy Klub Absolwentów jest platformą networkingową, gdzie każdy absolwent szukający kontaktu biznesowego, bez trudu go znajdzie. Jako absolwenci tworzymy kierunki rozwoju UEW. Każdy student UEW wie, że BKA to stowarzyszenie, w którym może znaleźć oparcie rozpoczynając swoje życie zawodowe.

OŚ CZASU

Nasza historia

luty 2018

Biznesowy Indywidualny Program Studiów

Członkowie oraz przyjaciele BKA są w grupie inicjującej elitarny program mentoringowy w ramach Biznesowego Indywidualnego Programu Studiów (BIPS).

wrzesień 2017

Rebel Campus

Członkowie BKA wraz z grupą studentów, absolwentów, pracowników uczelni oraz przedsiębiorców inicjują Rebel Campus - cowork i społeczność ludzi przedsiębiorczych.

luty 2013

Rejestracja stowarzyszenia

Rejestracja stowarzyszenia Biznesowy Klub Absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

listopad 2012

Formalizacja Biznesowego Klubu Absolwentów

Wspólny wyjazd do Pałacu Brunów, gdzie zapada decyzja o formalizacji Biznesowego Klubu Absolwentów i rejestracji stowarzyszenia.

październik 2012

Zbiórka środków

Zbiórka środków na ławkę Jadwigi Wójtowicz, opiekunki studentów w dziekanacie Nauk Ekonomicznych.

maj 2012

Najbardziej Przedsiębiorczy Student

Pierwsza edycja konkursu dla najbardziej przedsiębiorczego studenta im. Artura Partyki, laureatem został Szymon Kopeć

Pierwsze spotkania członków

Pierwsze nieformalne spotkania członków Biznesowego Klubu Absolwentów

Początki inicjatywy

Grupa studentów piątego roku inicjuje Biznesowy Klub Absolwentów

Dołącz do naszego stowarzyszenia, wypełnij formularz członkowski!